Informacje


606 422 833

(22) 497 55 88

kontakt@euroszkola.com.pl

Zapisz się na kurs

Zapisz się na kurs

Informacje dodatkoweObowiązek informacyjny

Administratorem danych jest EUROSZKOŁA Mirosław Baranowski, z siedzibą w Warszawie 00-844, przy ul. Grzybowskiej 80/82. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: kontakt@euroszkola.com.pl, formularz, telefonicznie pod numerem +48 606 422 833 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy związanej z procesem szkolenia kandydatów na kierowców (art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych nr 2016/679). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest niezbędne do wykonywania usługi. Jeśli dane osobowe nie zostaną podane, usługa nie może być wykonana. Dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom – wyłącznie w sytuacji, gdy jest to związane z realizacją umowy.

Państwa dane będą przechowywane przez okres wynikający z przepisów prawnych dotyczących prowadzenia Ośrodka Szkolenia Kierowców. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania lub prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez podany kontakt do Administratora.